СЕРВІСНА СЛУЖБА

МИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА З ГОДИННИКОМ? ВИ ТАМ, ДЕ ПОТРІБНО!

ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Ваш годинник гідний обслуговування за найвищими стандартами. Звертайтеся тільки до авторизованих сервісних центрів. Найближчий до Вас знаходиться за адресою м. Київ, вул. Сагайдачного, 8.

service.nv@gmail.com

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЯК ОБСЛУГОВУВАТИ ВАШ ГОДИННИК

Ваш годинник зупинився або погано працює?

Передайте годинник до найближчого Сервісного центру

Після діагностики нашими годинникарями вам буде запропоновано одну з 3-х наступних послуг

ДРІБНІ РОБОТИ

Заміна батарейки, вкорочування ремінця чи браслета, перевірка на водонепроникність тощо.

ЧАСТКОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Заміна батарейки або регулювання ходу механічного годинника, заміна деталей, що забезпечують водонепроникність (ущільнень, заводної головки, кнопок тощо)

ПОВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Повне розбирання механізму для очищення, змащування та заміна зношених деталей або заміна всього механізму. Включає всі роботи з часткового обслуговування.

ПОДАРУЙТЕ СОБІ НОВИЙ БРАСЛЕТ

Надайте своєму годиннику оновленного вигляду з новим ремінцем або браслетом. Змішайте кольори з сумісними ремінцями та створіть свій власний унікальний годинник Tissot.

ГАРАНТІЇ ТА ПОСІБНИКИ КОРИСТУВАЧА

Опануйте самі передові функції свого годинника та дізнайтеся, на що поширюється міжнародна гарантія.

ІСТОРІЯ ВИКОРИСТАННЯ ВАШОГО ГОДИННИКА TISSOT

Завдяки архівам, що зберігаються компанією, наш відділ архівної справи пропонує Вам унікальну можливість дізнатися історію вашого годинника. За таку послугу зі встановлення історії годинника, який не є частиною актуальних колекцій, стягується плата. Рекомендовану загальнодоступну ціну можна знайти у прайс-листі на послуги. Якщо пошук архівних даних завершується неуспішно, плата не стягується. Звертаємо вашу увагу на той факт, що паперовий документ про результати пошуку, доступний англійською або французькою мовою, не гарантує справжності ні вашого годинника, ні будь-яких його складових елементів. Більш того, якщо ви бажаєте дізнатися комерційну цінність вашого годинника, ми рекомендуємо звернутися в аукціонний дім. Запрошуємо Вас зробити запит до відділу архівної справи одного із наших сервісних центрів. У разі неможливості, будь ласка, скористайтесь контактною формою.

ЗАДАЙТЕ НАМ ПИТАННЯ

Отримайте допомогу від нашої команди спеціалістів