ЮВІЛЕЙ КЛАСИКИ: ЛЕ ЛОКЛЬ НА СВІЙ 20-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НОСИТЬ СИНЄ - TISSOT MAGAZINE

Tissot представляє нову подорож із моделлю Le Locle 20th Edition на честь свого 20-річчя, втілюючи дух інновацій, що рухає Tissot вперед.

Ле Локль, розташований поблизу Невшателя, вітає годинникарів з кінця сімнадцятого століття. Тут спочатку виробляли церковні або домашні годинники, а пізніше й кишенькові годинники. У 1853 році сім'я Тиссо відкрила власну складальну майстерню, яка згодом перетворилася на фабрику.
2003 року, відзначаючи 150-річчя цієї події, компанія Tissot випустила колекцію Le Locle, створивши дизайн, натхненний символічною церковною вежею з годинником міста. Ця колекція, на якій назва міста написана витонченим курсивом, стала символом зв'язку Tissot із його витоками.

Протягом останніх двох десятиліть модель Tissot Le Locle мала успіх, нагадуючи нам про історичну суть, закладену в місці її створення.

20-е видання: сучасний, але традиційний годинник

У моделях Le Locle 20th Edition поєднуються позачасова естетика та проникливість зап'ясть тих, кому дорога основна суть годинникового мистецтва. Римські цифри та стрілки синього кольору, що прикрашають сріблястий циферблат із візерунком Clous de Paris, ця колекція має традиційну та класичну привабливість, але доповнена витонченістю. Друга модель наголошує на вишуканому дизайні наявністю восьми діамантів. Годинник Le Locle 20th Edition, у сталевому корпусі витримує випробування часом. Прозора задня кришка демонструє механізм Powermatic 80 чоловічого годинника. Жіночий годинник оснащений Powermatic 48. Механізми з великим запасом ходу, роблять їх надійним супутником всупереч примхам часу. Балансова пружина NivachronTM стійка до магнітних полів та ударів. Браслет із нержавіючої сталі та ремінець з натуральної шкіри, розширюють можливості власника, адаптуючись до його індивідуальності та стилю. Застібка метелик з кнопками забезпечує комфорт, а змінна застібка забезпечує універсальність, дозволяючи легко перетворити формальну вечірку на повсякденне побачення.

Модель Le Locle 20th Edition — це символ справжності, що поєднує в собі класичну естетику та історію майстерності, що бере початок у самому серці спадщини Tissot. Створений вчора, але задуманий на завтрашній день.