СПЕЦІАЛЬНА СЕРІЯ PR100 TOUR DE FRANCE І LA VUELTA A ESPAÑA, СТВОРЕНА СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ КОЖНОГО ЕНТУЗІАСТА. - TISSOT MAGAZINE

Tissot випускає дві нові моделі у своїй спеціальній спортивній лінійці: PR100 Tour de France та PR100 La Vuelta a España, доповнені стандартними моделями в колекції PR100. Ці годинники мають елегантний дизайн і мінімалістичну естетику. Tissot продовжує своє партнерство з цими двома великими гонками, створюючи годинники, які відображають  пристрасть людей до деяких із найбільших у світі велогонок, а також фіксує кожну вирішальну секунду під час напружених фінішів.

ПЕРЕОСМИСЛЕНА КЛАСИКА, НАТХНЕННА ГРАНД-ТУРАМИ ТА ЇХ ГЕРОЯМИ.

Популярність PR100 відображає широку популярність цих гонок, що робить їх ідеальними годинниками для святкування Тур де Франс і Вуельта Іспанії. Два спеціальні випуски можуть похвалитися корпусом з нержавіючої сталі 316L, міцним та стійким, що гарантує годинникам збереження привабливості навіть у найважчих умовах.
Циферблати виконані у тематичному асфальтовому чорному кольорі, що відбиває дорогу під колесами велосипедистів. Дизайн включає секундну стрілку в культовому жовтому кольорі Тур де Франс або червоному кольорі Вуельта, майстерно виконану у формі велосипеда. Стрілки хронографа пофарбовані в той же колір, що й секундна стрілка, а маленька секундна стрілка відповідає корпусу з нержавіючої сталі, виділяючи елементи хронометражу, пов'язані з велоспортом, у кольорах та звичайний час у металі. Чорний диск віконця дати додає елегантний штрих, що відповідає загальній естетиці годинника.

Механізм G10.212 забезпечує точність та надійність, доповнені водонепроникністю до 10 бар (100 метрів/330 футів), а видимість в умовах низького освітлення гарантується покриттям Super-LumiNova® на стрілках. Задня кришка кожної моделі Grand Tour PR100 має гравіювання з відповідним логотипом Тур де Франс або Вуельта.
Універсальність PR100 посилюється металевим браслетом із застібкою-метеликом. Додатковий двокомпонентний чорний ремінець використовує текстуру ручок велосипедного керма та має кольори, які відповідають певним кольорам Тур де Франс або Вуельти, забезпечуючи зручну та символічну альтернативу, яка легко переходить між різними образами.

ВАШ ЧАС прийшов (АБО НІ?)

Час нікого не чекає, але може просто взяти перепочинок для велосипедиста, у якого достатньо сміливості, щоб кинути йому виклик. Тур де Франс PR100 і Вуельта Іспанії нагадають вам про мрії, за якими ви гналися, про авантюри, на які ви наважилися, про велосипедні спогади, які ви створили. Це компаньйон для тих, хто ніколи не відпускає педаль, навіть коли від них очікують сповільнення.
Час летить зі швидкістю пелотону, часто швидше, ніж нам хотілося б, то чому б не насолодитися поїздкою, поки вона триває?