ФЛЕШБЕК ВПЕРЕД: TISSOT ЗАПУСКАЄ НЕСПОДІВАНУ МОДЕЛЬ PRX DIGITAL - TISSOT MAGAZINE

Tissot представляє новий годинник - PRX Digital. Це сміливе поєднання позачасового дизайну PRX і годинника Digital Quartz (з калібром 4012), випущеного в 1977 році. Це данина поваги золотій епосі та проголошення майбутнього.

PRX Digital - більше, ніж годинник, це маяк для тих, хто вступає в епоху цифрових технологій, не втрачаючи зв'язку з минулим. Поєднання естетики у стилі ретро з нотками сучасності – це хранитель часу для сучасності.

Багатофункціональність та стиль

PRX Digital – чудовий супутник шукача пригод. Полірований безель та кнопки, високоякісний корпус та браслет роблять цю модель справжнім шедевром. Крім того, наявність великого функціоналу, сприяють її підвищеній універсальності, створюючи аксесуар, настільки багатогранний і адаптований, як і стильний.

Майбутнє через дзеркало заднього виду

Tissot з гордістю несе свою спадщину, знову знаходить баланс між традиціями та сміливою реінтерпретацією. В епоху, коли старе знову стає новим, урочисто з'являється PRX Digital, який представлений у трьох різних варіантах, включаючи повністю золоте PVD-покриття та варіант із нержавіючої сталі із чорним або сріблястим циферблатом.

Всі моделі доступні в розмірах діаметром 35 мм та 40 мм. Цей годинник оснащений швейцарським кварцовим механізмом K19 з цифровим механізмом та дзеркальним сапфіровим склом, що надає йому унікального ретро-футуристичного вигляду. Цей годинник є ідеальним поєднанням вінтажного стилю та сучасності, пропонуючи власникам найкраще з обох світів.

Компанія Tissot запрошує вас зробити крок у майбутнє з годинником PRX Digital, не забуваючи про минуле.