TISSOT' PRX 35 ММ POWERMATIC 80 СЯЄ ДОВГООЧІКУВАНИМ ХОЛОДНИМ СИНІМ І НЕОЧІКУВАНИМ ЗОЛОТИМ - TISSOT MAGAZINE

Любителі годинника по всьому світу з нетерпінням чекали новинок Tissot у своїй лінійці: 35-мм моделі PRX Powermatic 80, яка тепер доступна в чарівному синьому та неперевершеному золотому кольорах.

Це сучасне втілення позачасової спадщини, що привносить додаткову рису зухвалій яскравості, пробуджуючи відлуння волелюбної епохи кінця семидесятих років. Цей годинник уособлює сміливий, але зроблений зі смаком відхід від буденності. Незважаючи та те, ці особливі відтінки, відрізняються, вони призначені для універсальності, адаптуючись до фону розкішної вечірки на даху або динамічного темпу галасливої міської вулиці.

Ритм часу в яскравих фарбах

Наші 35-мм годинники Powermatic 80 PRX 35 мм сяють, ніби морозний альпійський ранок, а їхній циферблат відбиває світло, ніби сніг ясним ранком. Навпаки, золотий варіант — це тост за яскраву епоху диско 70-х, що приносить безпомилкову сміливість в стиль власника.
Годинник Tissot PRX 35mm Powermatic 80 у блакитному та золотому кольорах – це більше, ніж просто доповнення до колекції. Вони створені для тих, хто любить життя у всіх його різноманітних відтінках. Завдяки надійній функціональності та сміливому стилю цей годинник спонукає вас ловити момент і висловлювати свою унікальну індивідуальність.

Технічні нюанси

Під ефектним зовнішнім виглядом кожного годинника ховається автоматичний механізм Powermatic 80 із дивовижним 80-годинним запасом ходу, що знаходиться в 35-міліметровому сталевому корпусі з полірованим та сатинованим оздобленням. Циферблати з характерним вафельним візерунком виділяють ці автоматичні моделі, відзначаючи значну відмінність від їх кварцових аналогів та додаючи безпомилкову вишуканість.

Годинник також оснащений покажчиком дати в положенні «3 години», розташованим у накладному віконці, що підкреслює ретельну увагу до деталей. Індекси, а також годинна та хвилинна стрілки покриті люмінесцентним покриттям Super-LumiNova, що забезпечує видимість навіть при найслабшому освітленні.

Безель із полірованої сталі, заводна головка з гравіюванням і міцне сапфірове скло ще раз підкреслюють відданість Tissot якості, гарантуючи, що цей годинник збереже не тільки стильний зовнішній вигляд, але й довговічність. Водночас водонепроникність до 100 метрів (10 бар) гарантує, що ваш стиль залишиться стійким, незалежно від того, чи потрапили ви під зливу, чи прогулюєтеся в ранковому тумані.

Вони надихають вас не лише спостерігати за часом, а й проживати його у своєму стилі. Адже життя не просто чорне та біле – це розмаїття фарб, як і варіації циферблатів колекції PRX!