КОЛЕКЦІЯ SEASTAR 40 ММ ПОВНИЛАСЯ П'ЯТЬМА НОВИМИ АВТОМАТИЧНИМИ ГОДИННИКАМИ ШЛЯХ ДО ВОДОНЕПРОНИКНОСТІ - TISSOT MAGAZINE

ШЛЯХ ДО ВОДОНЕПРОНИКНОСТІ
Протягом 1930-х років компанія Tissot проводила широкий спектр експериментів у співпраці зі Швейцарською лабораторією досліджень годинникової справи в Невшателі. В результаті Дім випустив перші водонепроникні моделі, такі як колекції Camping (1938) та Aquasport (1939). Крім того, що вони були антимагнітними і, отже, дуже точними, вони також були ударостійкими, пиленепроникними, оснащені корпусом із нержавіючої сталі та ударостійким склом

СТВОРЕННЯ КОЛЕКЦІЇ SEASTAR
Потім, у 1940-х роках, Tissot випустила в Канаді нову серію Five Star, в якій також використали ці інновації. Через десятиріччя, коли була створена покращена модель герметичних водонепроникних годинників, природно було прийнято рішення – це буде «Морська» Зірка! Назва була зареєстрована як торгова марка в 1952 році, і з того часу цей годинник став культовою моделлю бренду.

ЛЕ ЛОКЛЬ, ШВЕЙЦАРІЯ. ТРАВЕНЬ 2024 р.
Tissot з гордістю повідомляє про випуск довгоочікуваного розширення Seastar. Модельний ряд Seastar 40mm розширюється та тепер включає механізм Powermatic 80 з цими п'ятьма новими моделями. Цінителі бренду можливо, пам'ятають, що в результаті співпраці Wilson, WNBA і Tissot нещодавно був представлений автоматичний варіант діаметром 40 мм, що проклав шлях до цієї нової, більш універсальної ітерації моделі, в основі якої лежить швейцарська інженерія.

ТОНКІ І ЗМІСТОВНІ ОНОВЛЕННЯ ДИЗАЙНУ
У цій новій версії корпус зазнав невеликих змін: по краях корпусу з'явилися виїмки, що призвело до більш компактного та вишуканого зовнішнього вигляду. Цей годинник ідеально підходить для тих, хто шукає спортивний, але виразний аксесуар: він забезпечує водонепроникність до 30 бар (300 м/1000 футів) і покращену видимість в умовах низького освітлення завдяки стрілкам і годинниковим міткам з покриттям Super-LumiNova®.
Нове розширення колекції Seastar складається з п'яти моделей, кожна з яких оснащена циферблатом із вертикальним поліруванням, який до країв переходить у чорний колір, посилюючи загальний ефект градієнта та текстуру. Кожна модель оснащена однонаправленим сталевим безелем із кільцем із мінерального скла.
Дві моделі мають однаковий корпус та браслет з нержавіючої сталі, але відрізняються кольором циферблату; в однієї – синій циферблат, а в іншої – сірий циферблат. Ще однією моделлю, що поповнила цю колекцію, є двоколірна модель, що має особливий вигляд. Ця модель доповнена безелем із PVD-покриттям кольору жовтого золота, а також відповідним двоколірним браслетом, що поєднує елементи з PVD-покриттям кольору жовтого золота та нержавіючої сталі.
Нарешті, дві моделі досить рідкісного вигляду для колекції Seastar характеризуються корпусом із нержавіючої сталі з чорним PVD-покриттям. Одна модель оснащена чорним ремінцем із тропічним візерунком та синім сатинованим циферблатом, а інша прикрашена сірим циферблатом та металевим чорним браслетом.

СПОРТИВНІШЕ АБО ОШАТНІШЕ, НА ВАШ ВИБІР
Система змінних ремінців забезпечує адаптованість та простоту використання, пропонуючи власнику можливість швидкої заміни різних сумісних ремінців Tissot.
Для тих, хто веде активний спосіб життя, чорний тропічний ремінець стане новим доповненням до колекції Tissot. Зміна ремінців здійснюється легко, просто відстібається старий і пристібається новий.

У БУДЬ-ЯКОМ МІСЦІ, У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС
Чи ви відправляєтеся у пригоду на березі озера або в океані, насолоджуєтеся пляжним відпочинком або відвідуєте корпоративні вечірки, колекція Seastar створена для того, щоб покращити ваш стиль для будь-якого випадку, привносячи до вашого образу нотки швейцарського шику.
Відчуйте літо по-швейцарськи з годинником Seastar на зап'ясті.