НОВИНКИ У КОЛЕКЦІЇ T-RACE, ВКЛЮЧАЮЧИ ДУЕТ T-RACE MOTOGP™ 75TH ANNIVERSARY LIMITED EDITIONS - TISSOT MAGAZINE

Tissot, давній партнер MotoGP™ протягом 25 років, розширює свою колекцію T-Race, представляючи 4 різні моделі годинників: спеціальні моделі, регулярні розширення та лінійка новинок, а технічні та дизайнерські особливості взяті з ДНК мотоциклів. Цей випуск включає дві спеціальні версії, присвячені 75-річчю MotoGP™, два розширення лінійки T-Race Chronograph Quartz, які збагачують існуючу колекцію, і три моделі, оснащені Powermatic 80, що представляють новий дизайн та механізм T-Race.

Всі вони створені з однаковими деталями та досвідом, якими діляться годинникарі, механіки по мотоциклах та водії. Годинники натхненні способом життя. Уособлення свободи і пристрасті: це годинники, які обирають джентльмени-гонщики.

МОДЕЛІ MOTOGP™ SPECIAL EDITION НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ОДЯГАЮТЬСЯ У СИНІЙ КОЛІР.

Гострі відчуття від MotoGP™ та пристрасть Tissot неможливо розділити. Відзначаючи чверть століття як офіційний хронометрист чемпіонату і віддаючи данину 75-річній спадщині MotoGP™, компанія Tissot представляє дві різні моделі годинників T-Race MotoGP™, щоб відзначити добре налагоджене партнерство та ці важливі віхи. Одне око на годинник, інше на дорогу. Пристрасть та точність є спільними рисами гонщиків.

Цей годинник оформлений в яскравій палітрі синього та червоного кольорів і має такі дизайнерські елементи, як гальмівні диски, кнопки управління в стилі керма та ребра охолодження двигуна. Автоматична модель Valjoux має чорний безель з PVD-покриттям та напівпрозорий циферблат, через який видно деякі складні механізми. Інша, оснащена кварцовим механізмом, завжди забезпечуватиме надійний і точний час, а циферблат дає уявлення про швидкість у хронографах, натхнених спідометром. Обидві водостійкі, годинна та хвилинна стрілки покриті люмінесцентним складом Super-LumiNova®, що забезпечує чіткість та відмінну читаність за будь-яких обставин.

Зробіть вибір на користь точної механіки з автоматичним механізмом Valjoux або оберіть надійність кварцового механізму, незалежно від вашого вибору, кожен з них пропонує унікальний шлях, щоб прославити стиль та швидкість. Обидві моделі поставляються у міні-шоломі, ідеально підходить для любителів, які шукають щось, що відображає їхню любов до улюбленого виду спорту.

РОЗШИРЕННЯ T-RACE CHRONO QUARTZ: ДЕТАЛІ, НАТХНОВЛЕНІ ОБРАЗОМ ЖИТТЯ.

Два розширення лінійки T-Race Chrono Quartz із чорним або білим циферблатом привносять вишуканішу естетику, зберігаючи при цьому спортивну ДНК колекції. Ці моделі, хоч і поділяють візуальне натхнення з версіями MotoGP™, відрізняються більш універсальним підходом та універсальністю дизайну.

Колекція T-Race занурює власника в механічне середовище і постійно пробуджує його дух. Як і моделі MotoGP™, моделі колекції T-Race також мають гальмівний диск на безелі, кнопки, що нагадують кермо, та ребра охолодження двигуна на боці корпусу. Кварцовий механізм гарантує, що ви можете покластися на своє зап'ястя, а окремі годинна та хвилинна стрілки з покриттям Super-LumiNova® дозволяють зчитувати час навіть під час нічних подорожей.

Мотоцикли – це більше ніж засіб пересування. Це спосіб життя, і байкери можуть продемонструвати цю приналежність та пристрасть за допомогою колекції T-Race.