ПОВЕРНЕННЯ CHEMIN DES TOURELLES: ПРОЗОРЕ БАЧЕННЯ ЧАСУ - TISSOT MAGAZINE

Торік Tissot представив класичну колекцію Chemin des Tourelles невеликі вдосконалення та новий автоматичний механізм. Цього року колекція знову поповнилася трьома скелетонізованими версіями цього  фаворита.


Ці годинники-скелетони, доступні в корпусі діаметром 39 мм, пропонують широкий вибір варіантів циферблата і ремінця, що сподобається як досвідченим цінителям годинникового мистецтва, так і новачкам. Серія Chemin des Tourelles Skeleton зберігає свій традиційний дизайн, пропонуючи при цьому годинник, що дозволяє власникам спостерігати за точним механізмом.

ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ДЛЯ ВИШУКАВОГО СМАКУ

Годинник має полірований корпус Із вертикальним шліфуванням, оснащений куполоподібним сапфіровим склом. Годинна та хвилинна стрілки Dauphine, оброблені піскоструминною обробкою та поліровані, а також тонкі мітки з витонченими гранями створені, щоб надати годиннику візуальну привабливість. Колекція скелетонів пропонує унікальні рішення для будь-якого образу.
Синій варіант, класика з родзинкою, оснащений циферблатом, прикрашеним візерунком Clous de Paris та римськими цифрами, у поєднанні з вишуканим браслетом із п'яти ланок. Ця модель органічно поєднує традиційну елегантність із елементами сучасного стилю.

Елегантний варіант із затіненням, версія з повним чорним PVD-покриттям, має циферблат із димчастим склом для забезпечення прозорості та прості індекси з нікельованими чорними точками між ними, виконані з того ж матеріалу, що й індекси. Чарівність цієї моделі посилюється чорним шкіряним ремінцем, який надає годиннику строгий сучасний вигляд, що відрізняється простою, але потужною естетикою.

Нарешті модель кольору слонової кістки випромінює тонкий шарм завдяки циферблату кольору слонової кістки, доповненому індексами відтінку жовтого золота з PVD-покриттям і точками кольору слонової кістки між ними. Корпус із нержавіючої сталі доповнений шкіряним ремінцем кольору хакі з патиною, що поєднує традиційну атмосферу і свіжий погляд.

У мінливому світі Chemin des Tourelles є постійною сполучною ланкою між минулим, сьогоденням та майбутнім.