TISSOT, WILSON І WNBA СПІВПРАЦЮЮТЬ ДЛЯ ЗАПУСКУ ПЕРШОГО ОФІЦІЙНОГО ГОДИННИКА WNBA - TISSOT MAGAZINE

На честь експоненційного зростання жіночого спорту компанії Tissot, Wilson і WNBA оголосили сьогодні про співпрацю у створенні двох нових годинників спеціального випуску, який став першим офіційним годинником в історії ліги. Створення двох нових 40-міліметрових годинників Tissot Seastar Wilson® WNBA підкреслює швейцарський досвід Tissot у годинниковій справі та хронометражу, інноваційний та офіційний баскетбольний м'яч WNBA від Wilson, а також культурний вплив WNBA.

НОВА КОЛЕКЦІЯ ГОДИННИКІВ, СТВОРЕНА ДЛЯ ФАНІВ WNBA І ФАНАТІВ БАСКЕТБОЛУ

Перший у своєму роді годинник Tissot Seastar Wilson® WNBA Powermatic 80 та Tissot Seastar Wilson® WNBA Quartz оснащений спеціальними функціями, призначеними для найпалкіших шанувальників баскетболу, у тому числі:
Відмінні білі та помаранчеві деталі, визнані у всьому світі фірмовим знаком WNBA.
Годинник поставляється зі змінними помаранчевими та білими ремінцями, виготовленими з офіційного баскетбольного м'яча WNBA Wilson, преміального композитного матеріалу Evo-NXT.
Ремінці можна замінити, просто відстебнувши та застебнувши їх – не потрібне відвідування ювеліра або використання інструменту. Цей гнучкий і комфортний підхід до дизайну годинника є ключовим елементом забезпечення універсальності та зручності використання.
У зв'язку з тим, що компанія Tissot є офіційним хронометристом таймерів для кидків NBA і WNBA: на безелі, що обертається, відображається 24-секундний час для баскетбольних кидків.
Tissot, Wilson та WNBA зображені на задній кришці, на якій зображено баскетбольний м'яч WNBA Wilson®.

НАСТУПНЕ ВИДАННЯ ВСЕСВІТНЬО ВІДОМОГО TISSOT SEASTAR

Одна з найвідоміших колекцій Tissot має особливу увагу. Ця співпраця з гордістю доповнює лінійку Seastar, представляючи спеціально розроблену версію серед існуючих 40-міліметрових моделей. В це нове видання входять дві ексклюзивні моделі: одна оснащена механізмом Powermatic 80, що поєднує в собі привабливу та надійну механіку автоматичного годинника, а інша – високоякісним кварцовим механізмом швейцарського виробництва, відомим своєю точністю та надійністю.

Версія Powermatic відрізняється чорним матовим круглим циферблатом і мінеральним безелем, на відміну від кварцової моделі, в якій ці елементи виконані в білому кольорі.

Годинник ідеально підходить для тих, хто шукає спортивний, але виразний аксесуар, що забезпечує технічну перевагу. Назва Seastar відображає їхню водонепроникність до 30 бар (300 метрів/1000 футів) та покращену видимість в умовах низького освітлення, що забезпечується люмінесцентним покриттям Super-LumiNova® на стрілках та годинникових мітках.