ВІЗИТ ВІДОМОГО АКТЕРА ЛІ ДОН УКА В ШВЕЙЦАРІЮ - TISSOT MAGAZINE

Лі Дон Ук відвідав Швейцарію, яка вражає мальовничими краєвидами. Під час поїздки він поринув у захоплюючий світ Tissot, а також брав участь у різних заходах.

Актор ознайомився з тонкощами годинникової майстерності та виявив до неї особливий талант під час ексклюзивного майстер-класу, під час складання кишенькового годинника Tissot Bridgeport Skeleton. Він також досліджував багаторічну історію бренду. Також бренд відкрив бутік Tissot, в місті Інтерлакен. Лі Дон Ук відвідав Фестиваль боротьби Unspunnen, і вирушив у поїздку, щоб побачити вражаючі своєю красою краєвиди Юнгфрау.

ПРО ПАРТНЕРСТВО

У березні 2022 року бренд Tissot привітав відомого актора, як нового представника Tissot у своїй країні. Лі був визнаний відображенням цінностей Tissot: відданості та непохитної прихильності до акторської майстерності. Він став обличчям колекції Chemin Des Tourelles у Кореї, а згодом став послом бренду Tissot в Азії.

ПРО АКТОРА

Лі Дон Ук розпочав свою кар'єру як актора з драми MBC "Кращий театр". За 25 років він знявся в більш ніж сорока картинах, зберігаючи інтригу для глядача в кожній зі своїх ролей. Він відомий за такими роботами, як драма «Моя дівчинка», трилер «Пекло — це інші люди» та драма «Гоблін». У драмі «Казка про дев'ятьохвостого» ви побачите стиль, удосконалений годинником Tissot.