Prodigy Motogp™ Enea Bastianini представлений в якості нового посла Tissot - TISSOT MAGAZINE

PRODIGY MOTOGP™ ENEA BASTIANINI ПРЕДСТАВЛЕНИЙ В ЯКОСТІ НОВОГО ПОСЛА TISSOT

TISSOT ПРЕДСТАВЛЯЄ ENEA BASTIANINI В ЯКОСТІ ПОСЛА НА ГРАНД-ПРЕМІЇ TISSOT DE PORTUGAL, ПЕРШОМУ ЗАХОПЛЮЮЧОМУ ГОНОЧНОМУ УІК-ЕНДІ СЕЗОНУ 2023 Р.

Щоб відзначити цю подію, бренд випустив три нові моделі Tissot T-Race, а також колекцію T-Race MotoGP™, що пов'язані з гонками на мотоциклах, як і новий посол Tissot.

Бастіаніні прокладає собі шлях у MotoGP™. Після чудового сезону 2022 року на Ducati з незалежною командою Gresini, де він виграв чотири гонки та посів третє місце в загальному заліку, він приєднався до команди Ducati Lenovo разом із чинним чемпіоном Франческо Банья, що обіцяє бути справді захоплюючим сезоном.


НАРОДЖЕНИЙ ДЛЯ ГОНКИ

Уродженець Ріміні, Бастіаніні вперше сів за кермо мотоцикла у віці трьох років і трьох місяців, тому номер 33 став його гоночним номером. Спорт для нього природний, але він знає, що потрібно досягти вершини, і він знає, що це вимагатиме самовідданості та відданості справі.

У віці 11 років він став чемпіоном Європи та дворазовим чемпіоном Італії з мінімото. Потім, у 2014 році, починаються справді серйозні речі: Бастіаніні приєднується до Moto3™ Team Gresini Fun&GO і стає дебютантом року.

Наступного сезону він фінішує третім у загальному заліку та здобуває свою першу перемогу в Гран-прі. В 2016 році він посідає друге місце у загальному заліку. Після ще двох сезонів у Moto3™ в 2019 році він дебютує в Moto2, а через рік стає чемпіоном.

В 2021 році він дебютує в MotoGP з незалежною командою Ducati, і тут починається його прагнення завоювати вищий титул. Маючи понад 40 сходжень на п'єдестал пошани в кар'єрі, він розуміє, що потрібно, щоб зробити перший крок, і тепер, лише через два роки, він уже є багаторазовим переможцем Гран-прі у вищому класі… і його погляд спрямований на боротьбу за вищий титул.

Бастіаніні довелося змінити свій номер на 23-33 вже був зайнятий в MotoGP™ — але це рішення теж здається вдалим. Це номер, котрий носив один з його кумирів, баскетболіст Майкл Джордан. В НБА — ще одному виді спорту, нерозривно пов'язаному з Tissot, його офіційним хронометристом — MJ також є прикладом того, що для того, щоб стати кращим, потрібні самовіддача та стійкість — цінності, які поділяють Бастіаніні та Tissot.

ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Бастіаніні був талановитим гімнастом та нирцем, але він хотів стати легендою в одному: їзді на мотоциклі. Він зрозумів, що шлях до успіху винагороджує лише тих, хто сповнений рішучості та стійко зустрічає негаразди. У сьогоднішньому постійно мінливому світі амбітним людям іноді легко згаяти важливість зобов'язань. Ви не можете стати найбільшим без часу, відданості та пристрасті. Завдяки 170-річному досвіду компанія Tissot досягла того рівня, на якому вона знаходиться сьогодні, традиційного швейцарського годинникового бренду номер один за обсягом продажів. І бренд, і його посол поділяють одні й самі погляди і цінності.