Відтворіть славетні дні спортивного хронометражу з новим стильним Tissot Telemeter 1938. - TISSOT MAGAZINE

ВІДТВОРІТЬ СЛАВЕТНІ ДНІ СПОРТИВНОГО ХРОНОМЕТРАЖУ З НОВИМ СТИЛЬНИМ TISSOT TELEMETER 1938.


Коли 84 роки тому Vital Thiébaud запустив свій хронограф Tissot під час лижних перегонів на швейцарському гірськолижному курорті Villars-sur-Ollon, він розпочав історію спортивного хронометражу, котру швейцарська годинникова компанія продовжує писати і сьогодні. Тепер Tissot згадує перше натискання кнопки хронографа Thiébaud на хронографі 1938 року. Дизайн Telemeter 1938 натхненний славними днями спортивного хронометражу та відповідає ритму ультрасучасного нового механічного механізму.

Компанія Tissot вибрала модель Telemeter 1938 для розміщення нещодавно модернізованого автоматичного калібру хронографа Valjoux A05.231. Тепер він оснащений надміцною пружиною балансу Nivachron та збільшеним запасом ходу на 68 годин. Він завершується новим дизайном ротора Tissot Heritage.

Годинник Tissot Telemeter 1938 року є складним, надзвичайно зручним символом багатої історії спортивного хронометражу, що почалася в Альпах і продовжується сьогодні баскетбольною НБА, велогонками Тур де Франс і автоспортом MotoGP, і це лише деякі з професійних видів спорту, котрі довіряють легендарному досвіду Tissot в сфері хронометражу.