Незалежно від цілей, ваш час визначає вашу величість. - TISSOT MAGAZINE

НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЦІЛЕЙ, ВАШ ЧАС ВИЗНАЧАЄ ВАШУ ВЕЛИЧІСТЬ.

Спортивна кампанія Tissot, у якій взяли участь Damian Lillard, Enea Bastianini, Primož Roglič та Jolanda Neff, підкреслює, що відданність справі — це важливо.

У сьогоднішньому постійно мінливому світі амбітним людям іноді легко випустити з поля зору важливість обставин. Однак ви не можете стати величним без часу, відданості та пристрасті. Tissot знає це: ось уже 170 років він прислухається до знамення часу і знає, що немає прогресу, якщо не йти за курсом.

У СВІТІ ВІДВОЛІКАНЬ СВЯТКУЙТЕ ФОКУС

Амбасадори Tissot уособлюють пристрасть, зосередженість, самовідданість та відданість справі, а в новій відеокампанії спортсмени розповідають свої історії про те, як вони досягли найвищого рівня.

Гравець НБА Деміан Ліллард знає, що ваша робота, як спортсмена починається до того, як годинник починає свій відлік. Легенда Ліллард роками вдосконалював свою майстерність, рушійною силою для нього стало бажання втілити свої мрії в реальність. Успіх в спорті вимірюється ігровим полем, і «Час» знає це краще, ніж будь-хто інший. Ліллард знає, що найкоротшого шляху до вершини немає, і що прагнення до перемоги формується за ті секунди, які ніхто не бачить. Він сповнений рішучості продовжувати розширювати кордони. Він говорить: «Незалежно від мети, ваш час визначає вашу велич».

Енеа Бастіаніні — одна із зірок MotoGPTM. Рушійною силою для нього стала невблаганна пристрасть до швидкості. Він прагне використати кожну секунду і перетворив свої дитячі фантазії на моменти, які залишаться на все життя.

Переможець Гранд-туру та олімпійський чемпіон у гонці на час, велосипедист Primož Roglič завжди намагається випередити час і показує, що моменти, які формують нас, — це не перемоги, а моменти, коли ми падаємо.

Олімпійська чемпіонка з маунтинбайку Джоланда Нефф зазначає, що в її спорті потрібно помічати кожну секунду, а це вимагає твердої руки та сильного розуму. Вона долає кожен шлях та будь-який момент.

Ви повинні провести тисячі годин в тіні, повторюючи одні й самі рухи знову й знову, доки освоїте їх. Саме робота за лаштунками визначає різницю між невдачею та успіхом.

НЕМАЄ КОРОТКОГО ШЛЯХУ ДО УСПІХУ

Tissot поділяє всі ці цінності зі своїми амбасадорами, знаючи, що самовідданість — це шлях до вершини. Компанія також нерозривно пов'язана зі своїми видами спорту — баскетболом, велоспортом та MotoGPTM, серед іншого — як офіційний хронометрист.

Його найкращі годинники, такі як T-Race Cycling, T-Race MotoGPTM та Supersport, натхненні спортом і створені з тією самовіддачею, що й самі спортсмени.

Пристрасть і наполегливість необхідні, щоб досягти успіху в житті та знайти ті моменти, які змінять життя. У всі часи посли Tissot і бренд Tissot зберігають фокус на тому, що дійсно важливо.