Tissot Sideral годинник, що відрізняється від інших! - TISSOT MAGAZINE

TISSOT SIDERAL  ГОДИННИК,  ЩО ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ!

Годинник Tissot Sideral – інтерпретація культової моделі Sideral S 1970-х. Він поєднує в собі найсучасніші матеріали з вінтажною естетикою. Багата спадщина бренду Tissot втілилася в годинниках Sideral.
Tissot Sideral – набагато більше, ніж аксесуар. Це культова модель із багатогранною, цікавою та дуже багатою історією. Годинник Sideral, що належить до сімейства Sideral 1969 року - перший в світі годинник зі скловолокна, що відрізнявся легкістю та міцністю. Він мав величезний успіх серед поціновувачів моди та любителів спорту. В 1971 році був представлений годинник Sideral S з культовим каучуковим ремінцем яскраво-жовтого кольору та сучасною системою застібки — фірмовими елементами сімейства Sideral. Раніше представлений на годиннику Sideral, ремінець тепер став популярним і в моделях Sideral S.
Компанія Tissot прагнула зберегти спадщину та дух годинника. Годинник Tissot Sideral є уособленням інновацій, пригод і азарту. Марка Tissot вибрала, в якості матеріалу для виготовлення корпусу кований вуглець — матеріал, який за легкістю, інноваційністю та міцністю відповідає скловолокну. Об'єднавши найінноваційніші матеріали з вінтажною привабливістю годинника Sideral, бренд Tissot створив справжній шедевр.

СМІЛИВА, ГАРНА  ТА СПОРТИВНА ЕСТЕТИКА

Сучасні моделі годинників Tissot Sideral доступні в жовтому, червоному та синьому кольорах і оснащені особливим перфорованим ремінцем з каучуку з сучасною системою кріплення, унікальним штрихом, який відрізняється від традиційної пряжки. Tissot розширив асортимент аксесуарів, запропонувавши ремінці в більш стриманих кольорах: чорному, зеленому та помаранчевому.
Годинники Tissot Sideral з корпусом із кованого карбону оснащені односпрямованим безелем з PVD-покриттям чорного кольору та градуюванням в стилі дайвера та регати, що надає їм унікального та привабливого вигляду. Циферблат демонструє яскраву люмінесцентну анімацію та дизайн зворотного відліку регати в зеленому та червоному відтінках, відображаючи сильну естетику ретро сімдесятих. Завдяки водонепроникності до 30 бар Sideral є універсальним аксесуаром. Годинник Tissot Sideral, оснащений механізмом Powermatic 80 Nivachron і скелетонізованим ротором. Tissot демонструє надійність та привабливий зовнішній вигляд. Tissot Sideral — яскрава деталь, що дозволяє підкреслити власну індивідуальність та дотримуватися свого стилю.