Tissot Supersport Chrono

Tissot Supersport Chrono T125.617.16.041.00

T125.617.16.041.00

Швейцарський кварцовий механізм
Діаметр 45,5 мм
Корпус із нержавіючої сталі 316L
Стійке до появи подряпин сапфірове скло

Переглянути деталі продукту
19 970 ₴
1 997 ₴ кешбек
6
10
10

Швейцарський годинник Tissot Supersport Chrono T125.617.16.041.00 з колекції T-SPORT відрізняється стильним і надзвичайно красивим дизайном, гострими краями, прямими лініями
Така особливість в дизайні надає надзвичайної оригінальності корпусу з міцної нержавіючої сталі зі швейцарським кварцовим механізмом. Діаметр корпусу складає 45,5 мм.
Розкішний і злегка харизматичний темно-синій циферблат годинника Tissot з алюмінієвим безелем відображає акуратні індекси, а також класичне віконце дати. Годинник Tissot з функцією хронографа має водонепроникність до 10 бар, а функція індикації заряду батареї дозволить своєчасно провести заміну елемента живлення. Модель доповнена ремінцем із натуральної шкіри коричневого кольору з класичною застібкою.
На чоловічий годинник Tissot Supersport Chrono надається два роки міжнародної гарантії.

• Артикул T1256171604100
  • Вага 10.4000
  • Колекція T-Sport
  • Стать Чоловічі
  • Водонепроникність Водонепроникність до 10 бар (100 м / 330 футів)
  • Товщина 11.92
  • Довжина 45.50
  • Ширина 45.50
  • Матеріал корпусу Корпус із нержавіючої сталі 316L
  • Вушка 22.00
  • Форма корпусу Круглий
  • Скло Стійке до появи подряпин сапфірове скло
  • Енергія Кварц EOL
  • Модель G10.212
  • Механізм Швейцарський кварцовий механізм
  • Батарея Тип батареї Renata 394
  • Колір циферблата Синій
  • Мітки Індекси
  • Колір ремінця/браслету Коричневий
  • Оформлення ремінця/браслету Шкіра
  • Пряжка Ремінець із системою швидкої заміни, стандартна застібка

Відгуки клієнта Tissot Supersport Chrono

5
3 Відгуки
01.12.2023
Наручний годинник Tissot має ремінець з натуральної шкіри 22 мм. Носить добре. Це також годинник-хронограф з кварцовим управлінням. Годинник працює дуже точно. Можна використовувати секундомір. Вгорі є стрілки на 1/10 секунди, внизу - на секунди, а зліва - на хвилини. Заздалегідь все повинно бути встановлено на 12 годин. Натисніть перемикач А вгорі, щоб запустити секундомір. Якщо ви натиснете перемикач А ще раз, він зупиниться. Внизу ви можете використовувати перемикач B, щоб встановити всі три індикатори секундоміра назад в положення 12 годин. Я б використовував секундомір тільки тоді, коли він вам потрібен, в іншому випадку я б вимкнув його, оскільки він вимагає додаткового живлення. Я дуже задоволений цим красивим наручним годинником. Єдиний недолік - це те, що він трохи високий. Він просто виглядає як годинник для дайверів
04.02.2021
Подарила эти часы мужу на годовщину свадьбы. Он высокий с большим запястьем, мелкие часы ему не идут. А эти сели просто отлично.
15.01.2021
Цього крутелезного годинника обрали з усіх і подарували нашому другові на днюху. Придбали в Києві в бутіку Tissot на Сагайдачного, вибір приємно вражає, обслуговування відмінне. З одним тільки не згоден: він не трохи харизматичний, а дуже харизматичний і найкрутіший з усіх!!! Собі такий хочу! Привіт з Франківська! 
Залиште свій відгук про цей товар