Під замовлення    
Tissot Classic Dream

Tissot Classic Dream T129.410.26.263.00

T129.410.26.263.00

Швейцарський кварцовий механізм
Діаметр 42 мм
Корпус із нержавіючої сталі 316L з PVD покриттям кольору жовтого золота.
Стійке до появи подряпин сапфірове скло

Переглянути деталі продукту
12 180 ₴
1 218 ₴ кешбек

Класичний годинник Tissot Classic Dream T129.410.26.263.00 з колекції T-CLASSIC додасть вашому образу ноту елегантності та стилю. Не секрет, що класика універсальна, і прекрасно підійде для особливого випадку та офісних буднів.
Швейцарський годинник Tissot — класична модель з кварцовим механізмом, яка оснащена функцією індикації заряду батареї, а її водонепроникність складає до 5 бар. Годинник відрізняється простим красивим циферблатом відтінку слонової кістки, який відображає римські цифри, а сапфірове скло, запобігає появі подряпин.
Корпус чоловічого годинника Tissot з нержавіючої сталі з безелем кольору жовтого золота має круглу форму та доповнений шкіряним ремінцем красивого коричневого кольору зі стандартною застібкою. На цей годинник надається 2 роки міжнародної гарантії від виробника.
Доповніть образ сучасного чоловіка стильною моделлю чоловічого годинника Tissot із позачасовим класичним дизайном.

• Артикул T1294102626300
  • Вага 5.6000
  • Колекція T-Classic
  • Стать Чоловічі
  • Водонепроникність Водонепроникність до 5 бар (50 м / 165 футів)
  • Товщина 8.05
  • Довжина 42.00
  • Ширина 42.00
  • Матеріал корпусу корпус із нержавіючої сталі 316L з ПВД покриттям кольору жовтого золота
  • Вушка 22.00
  • Форма корпусу Круглий
  • Скло Стійке до появи подряпин сапфірове скло
  • Енергія Кварц EOL
  • Модель F06.115
  • Механізм Швейцарський кварцовий механізм
  • Батарея Тип батареї Renata 371
  • Колір циферблата Слонова кістка
  • Мітки Римські цифри
  • Колір ремінця/браслету Коричневий
  • Оформлення ремінця/браслету Шкіра
  • Пряжка ремінець із системою швидкої заміни, стандартна застібка

Відгуки клієнта Tissot Classic Dream

5
1 Відгуки
11.01.2021
Я давно хотів Tissot, та якось так: хтів собі і хтів. Та от приміряв нові комбіновані Classic Dream і зрозумів, що чекав саме на них. Мені все подобається в цьому годиннику: саме такий як треба розмір, саме така, як треба комбінація жовтої та білої сталі корпусу на зручному м"якенькому рімінчику, виразні римські цифри на чистому циферблаті, просте і виразне оформлення віконечка дати. Круть! Цей годинник створений саме для мене і звісно я його придбав! Вдячний чарівній дівчинці - робітниці бутику ZIFFERBLATT, ТРЦ River Mall, яка змусила мене приміряти цього годинника.
Залиште свій відгук про цей товар