Tissot Sideral Powermatic 80

Tissot Sideral Powermatic 80 T145.407.97.057.00

T145.407.97.057.00

Механізм Powermatic 80: запас ходу 80 годин.
Ширина корпусу: 41 мм
Корпус із нержавіючої сталі 316L з сірим та чорним карбоном, зроблений під мармур.
Прозора задня кришка
Стійке до подряпин сапфірове скло з покриттям антивідблиску.
Змінний швидкознімний браслет.

Переглянути деталі продукту
46 420 ₴
4 642 ₴ кешбек
6
10
10

Відкрийте для себе Tissot Sideral - чарівне поєднання вінтажної чарівності та сучасної майстерності. Годинник оснащений карбоновим корпусом шириною 41 мм і яскраво-жовтим ремінцем, що віддає шану його культовому корінню 1970-х років.
На циферблаті є різнобарвна люмінесцентна анімація, що підсилює його неповторний шарм. Sideral, що має водонепроникність до 30 бар (300 метрів) і оснащений індексами з покриттям Super-LumiNova®, є яскравим прикладом для законодавців моди та любителів історії.
Змінний перфорований каучуковий ремінець дозволяє легко адаптуватися до стилю. Виділяйтесь із натовпу за допомогою Tissot Sideral.

• Артикул T1454079705700
  • Вага 9.0000
  • Колекція T-Sport
  • Стать Жіночі, Чоловічі
  • Водонепроникність Водонепроникність до 30 бар (300 м / 1000 футів)
  • Товщина 14.40
  • Довжина 41.00
  • Ширина 41.00
  • Матеріал корпусу Корпус із нержавіючої сталі 316L з сірим та чорним карбоном, зроблений під мармур
  • Вушка 20.00
  • Форма корпусу Бочковидний
  • Скло Стійке до появи подряпин сапфірове скло куполоподібної форми з покриттям антивідблиску
  • Енергія Автоматичний
  • Модель POWERMATIC 80.111
  • Механізм Швейцарський автоматичний механізм
  • Колір циферблата Чорний
  • Мітки Арабські цифри та індекси
  • Колір ремінця/браслету Жовтий
  • Оформлення ремінця/браслету Каучук
  • Пряжка Ремінець із системою швидкої заміни

Відгуки клієнта Tissot Sideral Powermatic 80

5
3 Відгуки
21.04.2024
Эти часы прекрасно сочетают в себе стиль и функциональность. Они выглядят элегантно на руке и отлично дополняют любой образ. К тому же, точный механизм обеспечивает надежность и пунктуальность. Очень доволен покупкой.
07.11.2023
Замовлення робив на сайті в самовивозом з магазину, виявилось що це зручна опція. Приміряв, годинник гарно сів на руку, на фото мені здавалося що корпус завеликий але по факту середньго розміру. По характеристикам повністю влаштовують, механіка з запасом ходу до 80 годин це максимально зручно.
13.10.2023
Модель з історією, яку я дуже очікував в Україні. Замовив на цьому офіційному сайті, раніше вже звертався і залишився дуже задоволеним якістю обслуговування. Годинник перевершив мої сподівання, дуже ефектний вигляд корпусу з комбінації матеріалів, яскраві кольорові рішення, вразила підсвітка, вона також різних кольорів, красивий механізм та нестандартний ремінець з незвичною застібкою. На сьогодні, це без сумнівів, мої фаворити!
Залиште свій відгук про цей товар