ПОСЛИ НАШОГО БРЕНДУ

DAMIAN LILLARD

Ліллард, обраний командою Portland Trail Blazers шостим номером на драфті NBA у 2012 році, виграв титул новачка року в 2013 році. Вірний команді з Орегона, він продовжив свою кар'єру та став живою легендою. Учасник матчу всіх зірок NBA Деміан Ліллард відрізняється особливим ставленням до годинників. «Мені подобаються привабливі та доступні годинники, які підходять до будь-якого стилю. Тому я люблю Tissot».

PRIMOŽ ROGLIČ

Прімож Рогліч — чемпіон із унікальною долею. Він народився в колишній Югославії та почав свою кар'єру в спорті зі стрибків із трампліну у віці 8 років. Здобувши кілька міжнародних титулів у цьому виді спорту, в 2011 році він вирішив змінити лижі на велосипед. Ставка виявилася виграшною, і словенський чемпіон уже за кілька років увійшов до світової еліти велоспорту, почавши вигравати такі перегони, як Вуельта Іспанії, Льєж-Бастонь-Льєж та Тур де Романді. Він багато разів піднімався на подіум великих перегонів і 2020 року посів перше місце в рейтингу велогонщиків UCI. «Хронометраж – невід'ємна частина мого життя та кар'єри. Партнерство з Tissot має для мене велике значення.»

KLAY THOMPSON

Клей Томпсон – справжній боєць NBA. В скарбничці титулів цього захисника Golden State Warriors: переможець конкурсу триочкових кидків NBA, триразовий чемпіон NBA, п'ятиразовий учасник команди всіх зірок NBA, медаліст Кубка Світу 2014 року в складі збірної США та Олімпіади в Ріо. Його якості нападаючого та точність вже не вимагають підтверджень: в 2016 році він набрав 60 очок за 29 хвилин, встановивши ще один рекорд! Tissot пишається тим, що супроводжує номер 11 у його спортивних подвигах, з ефективністю, послідовністю та незмінною волею до перемоги, протягом 48 хвилин баскетбольного матчу.

CLINT CAPELA

Клінт Капела, батько якого з Анголи, а мати з Конго, почав грати в баскетбол у 13 років в швейцарському клубі Meyrin неподалік Женеви. Його кар'єра в NBA розпочалася у 2014 році, коли його було обрано на драфті командою Houston Rockets. Клінт Капела з тих чемпіонів, які скромно утверджують свою присутність на майданчику. Рішучість та постійний драйв допомагають цьому швейцарському форварду Atlanta Hawks безперервно вдосконалювати свою гру. "Я швейцарський спортсмен, а Tissot — швейцарський бренд, ми природно пов'язані".

LUO YUNXI

Ло Юнь Сі, популярний китайський актор, розпочав свою кар'єру з ролі втелевізійній драмі «Моє сонце» після закінчення Шанхайської театральної академії. Згодом він знявся в низці чудових телевізійних робіт, у тому числі «Кохання прекрасне» і «Переможець — це кохання», а його сонячний і красивий образ та природна гра принесли йому широке визнання та створили гарну репутацію.

LIU YIFEI

УВ Лю Іфей безліч талантів: вона актриса, співачка та модель. Ця випускниця Пекінської кіноакадемії стала знаменитою завдяки таким телефільмам та серіалам, як «Легенда меча та феї», зачарувавши всю країну. Помітив її і Голлівуд, де її партнерами вже були Джекі Чан, Джет Лі та Ніколас Кейдж. А зовсім недавно студія Disney довірила їй роль Мулан, легендарної жінки-воїна. Tissot особливо пишається тим, що Лю Іфей уявляє час так, як його бачать у Ле-Локлі!

HUANG XIAOMING

Вчитель бойових мистецтв, генерал, снайпер, імператор — Хуан Сяомін зіграв багато ролей, і завжди на нього чекав успіх. Цей китайський актор, співак та модель, випускник Пекінської кіноакадемії, розпочав кар'єру з ролей на телебаченні, але швидко вийшов на великий екран. Добросовісний, працьовитий і відданий, а також переконаний захисник довкілля Хуан Сяомін любить повторювати: «Деталі лежать в основі всього». Його філософія та характер одразу привернули увагу Tissot.

TONY PARKER

Тоні Паркер викликає загальне захоплення. І сьогодні, коли він з почестями завершив кар'єру, і вчора, коли він був на майданчику в складі San Antonio Spurs та Charlotte Hornets. Надзвичайно обдарований баскетболіст зростом 1,88 м, чотириразовий чемпіон NBA і шестиразовий учасник команди всіх зірок не втрачає ґрунту під ногами: він близький до людей і захоплений. Він переконує своєю енергією, рішучістю та почуттям соціальної відповідальності – цінностями, які поділяє і наш бренд. Цей француз має тепер одну мету: надихати нове покоління та передавати йому свій досвід.

JOLANDA NEFF

Швейцарська велосипедистка, яка перемогла на всіх трасах для гірських велосипедів в світі. Призерка Олімпійських ігор, чемпіонка світу і неодноразова чемпіонка Швейцарії Йоланда Нефф задавала тон з того часу, як вперше почала займатися велоспортом у 1999 році. Її пристрасть, її бажання бути ближчою до своєї публіки, її амбіції та відданість перемозі – це цінності, що поділяються з Tissot.