НОУ-ХАУ

POWERMATIC 80

Годинник із автопідзаводом використовує енергію свого власника. Саме рухи його зап'ястя дозволяють механізму годинника працювати. Калібр Powermatic 80 має запас ходу 80 годин і продовжує точно показувати час навіть якщо власник не носив годинник 3 дні. Інноваційність та високі характеристики цього механізму очевидні порівняно з конкурентами, запас ходу яких зазвичай не перевищує 1,5 доби.

SWISSMATIC

Механізм Swissmatic ознаменував велику інновацію в годинниковій індустрії. Секрет Tissot, що дозволив запропонувати годинник за такою привабливою ціною, полягає у використанні автоматичної виробничої лінії, на якій виробляються різні компоненти, які потім збираються в модулі для створення готового механізму. Калібр Swissmatic має запас ходу 72 години та продовжує точно показувати час, навіть якщо власник не носив годинник 3 доби.

VALJOUX

Калібр ETA Valjoux – це висококласний та надійний механізм хронографа з автопідзаводом та вишуканим декором, наприклад, женевськими хвилями або круговим зерненням. Завдяки своїй надійності та продуктивності, розроблений в 1970-х роках калібр витримав випробування часом і став одним із найвідоміших годинникових механізмів.

МЕХАНІЗМИ

Механічний годинниковий механізм Tissot складається в середньому зі 100 ретельно виготовлених деталей. Серце механізму, що відповідає за точність ходу, — баланс. Безперервні поворотно-поступальні рухи балансу та його спіралі ділять час на рівні проміжки, точно регулюючи хід механізму. Рухи спіралі балансу, що звуться коливаннями, змушують годинник видавати звук, що «тікає». Загальна кількість коливань балансу еквівалентна 385 000 обертів на добу.

NIVACHRON

Електричні прилади (мобільні телефони, комп'ютери, радіоприймачі) та магнітні пристрої створюють все більше магнітних полів навколо нас. Дбаючи про точність свого годинника, Tissot розробив сплав нового покоління на основі титану. Спіраль балансу, виготовлена зі сплаву Nivachron™, набагато стійкіша до впливу магнітних полів, ніж традиційні спіралі.

КРЕМНІЙ

У 1930-х роках Tissot поставив свої ноу-хау на службу клієнтам, щоб магнітні поля від електроприладів, що поширюються все більше, не порушували роботу годинникових механізмів. Проте проблема магнітних полів продовжувала турбувати годинникарів. Використовуючи кремній, як новий матеріал для деталей регулюючого органу годинника, Tissot домігся набагато вищої стійкості годинника до магнітних полів, випромінюваних звичними для нас електроприладами — мобільними телефонами, телевізорами, комп'ютерами, фенами, радіоприймачами тощо, а також магнітними застібками сумочок. Так годинник Tissot став ще точнішим.

САПФІРОВЕ СКЛО

Сапфірове скло захищає годинник від ударів, а його висока прозорість забезпечує відмінну читаність показників. За твердістю воно поступається лише алмазу та застосовується у високому годинниковому мистецтві, зокрема завдяки стійкості до подряпин. Сапфірове скло шліфують і надають йому різну форму відповідно до дизайну годинника: плоску, опуклу, увігнуту.

ДІАМАНТИ

Tissot гарантує походження діамантів, що використовуються в годинниках, а також їх якості - колір, чистоту та огранювання. Всі діаманти Tissot відповідають вимогам Кімберлійського процесу — міжнародної системи сертифікації необроблених алмазів.

ЗОЛОТО

Золото — один із найдорожчих і цінних металів, що відомий своїм блиском та технічними властивостями: воно не іржавіє, не розчиняється та не змінює свого вигляду. Tissot використовує 18-каратне золото, престижний сплав, що складається з 75% чистого золота з додаванням срібла та міді для надання потрібних властивостей. Завдяки досвіду та знанням Tissot, годинник із золота має неперевершену довговічність і передається з покоління в покоління.

ПЕРЛАМУТР

Перламутр, що видобувається з морських глибин, має багато унікальних властивостей, серед яких райдужні та опалові переливи. Перламутр, малюнок якого ніколи не повторюється, використовується для виготовлення циферблатів та інших елементів годинників, особливо жіночих, роблячи їх унікальними.

КЕРАМІКА

Вже кілька десятиліть Tissot використовує кераміку, один із найтвердіших матеріалів. Кераміка ідеально підходить для зовнішніх елементів годинника, котрі щодня піддаються подряпинам і ударам. Оскільки до складу кераміки входять оксиди алюмінію та цирконію, вона не окислюється з часом. Годинник із кераміки ніколи не втратить свій блиск. Відома своїми гіпоалергенними властивостями, кераміка підходить для будь-якого зап'ястя.

SUPERLUMINOVA

Tissot завжди приділяв велику увагу читабельності показників годинника в будь-яких умовах. Тому в деяких годинниках Tissot використовується речовина під назвою Super-LumiNova®. Ця речовина наноситься на видимі елементи – циферблати, стрілки – і діє як мініатюрний акумулятор світла, віддаючи його, коли годинник знаходиться у темряві.

ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ

Корпуси всіх годинників Tissot проходять численні випробування, включаючи перевірку на водонепроникність. Tissot перевіряє здатність годинника чинити опір ударам, тиску, а також проникненню рідин, газів і пилу, відтворюючи реальні умови, в яких можуть опинитися годинники.

СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ

Найбільш екологічно чиста енергія використовується для живлення культових моделей колекції Tissot T-Touch: Expert Solar та Connect Solar. Завдяки мініатюрним сонячним батареям, розташованим під циферблатом годинника, енергія світла накопичується в акумуляторі. Зазвичай енергія для роботи кварцового годинника надходить від батарейки, але в даному випадку її джерелом є природне або штучне світло. Завдяки цій екологічно стійкій технології, годинник Tissot може працювати без підзарядки кілька місяців.

ТАКТИЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ

Двадцять років тому Tissot створив перший тактильний годинник. Ця передова технологія зробила використання годинника неймовірно простим та інтуїтивним. Вона дозволяє реалізувати безліч функцій, таких як компас, висотомір, метеопрогноз, будильник, хронограф і т. д., без великої кількості кнопок та складних підменю.

COSC

Tissot пропонує годинник із сертифікатом COSC, тобто сертифіковані хронометри. Цей сертифікат видається Офіційним швейцарським інститутом хронометрії, фахівці якого протягом 15 діб проводять складні випробування годинникових механізмів для перевірки їх точності та стійкості до магнітних полів та ударів.

РЕМІНЦІ

Tissot пропонує годинники зі змінними ремінцями. Їхня система кріплення дозволяє легко та швидко замінити ремінець без застосування інструменту. Змінні ремінці - ідеальний аксесуар. Вони дають ширші можливості персоналізації та адаптації годинника до будь-якого стилю в два клацання.