НАШІ СПОРТИВНІ ПАРТНЕРИ

NBA

Баскетбол — найпопулярніший, найулюбленіший, найпоширеніший і найцікавіший з чотирьох основних американських видів спорту. Велика кількість дітей і дорослих по всьому світу грає в баскетбол, носить відповідний одяг і мріє про ефектні кидки. Tissot, провідний світовий бренд, є офіційним хронометристом NBA з 2015 року. Надійний партнер своїх послів, таких як ветеран NBA Тоні Паркер або Клей Томпсон із Golden State Warriors, бренд Tissot глибоко вірить у позитивні командні цінності гри 5х5 та її загальну привабливість.

FIBA

В 2008 році компанія Tissot розпочинає своє партнерство з Міжнародною Федерацією Баскетболу FIBA. Альянс із таким популярним у всьому світі видом спорту, як баскетбол підкреслює відкритість та динамічний розвиток бренду, а також прагнення до точності та бажання влаштувати яскраве шоу. Співпраця Tissot із FIBA починається в 2008 році і незабаром рекламним обличчям бренду стає одна з найяскравіших зірок баскетболу француз Тоні Паркер. Партнерство Tissot з FIBA означає участь бренду в турнірах найвищого рівня.

TOUR DE FRANCE

Tissot тепер проводить змагання з велоспорту в різних країнах світу спільно з компанією A.S.O. Швейцарський виробник годинників ділиться своїм досвідом та знаннями з організаторами всіх найважливіших перегонів, які є в спортивному календарі. Серед них велогонки Париж-Ніцца, Париж-Тур, Флеш-Валлонь, Tour de France і Вуельта Іспанії. В цьому виді спорту, де важлива кожна секунда високоякісний хронометраж має ключове значення. Вцьому плані погляди Tissot і A.S.O. збігаються: це загальне сприйняття велоспорту та спільні цінності з точки зору стандартів, точності та ефективності. Нове партнерство дає Tissot можливість залучити велику кількість ентузіастів велоспорту, налаштованих на завзятість та високі досягнення.

LA VUELTA

Tissot та велоспорт пов'язують багаторічні бездоганні стосунки. Годинниковий бренд і партнер легендарної Вуельти знову демонструє складне мистецтво хронометражу на 18 етапах гонки, фіксуючи результати з точністю до тисячної частки секунди та увіковічуючи спортивний подвиг гонщиків. Підкорення часу, як і раніше, відрізняється стильним і по- швейцарськи точним технічним виконанням. Але емоційна сила — ось головна причина, через яку Tissot продовжує інновації в справі приборкання чисел.

UCI

Велоспорт є одним із видів спорту, в яких компанія Tissot бере активну участь, і сама її назва в останні 50 років асоціюється з різними змаганнями з велоспорту. Вона вже була офіційним хронометристом Tour de France з 1988 до 1992 року. Пишаючись своїм швейцарським корінням, компанія Tissot з 1995 року бере участь у велоспорті ще активніше, об'єднавши зусилля з Міжнародним союзом велосипедистів (UCI). З цього моменту Tissot стала офіційним хронометристом світових чемпіонатів із шосейних велогонок, змагань на трейлових та гірських велосипедах та BMX, світових кубків з велогонок із роздільним стартом та Чемпіонату світу з маунтинбайку.

MOTOGP

Після успішного досвіду підтримки автоперегонів компанія Tissot продовжує розширювати та зміцнювати зв'язки в світі стрімких швидкостей та перемикається на мотоспорт, розпочавши тісну співпрацю з серією MotoGP™ та ставши Офіційним Хронометристом цього турніру в 2001 році. Партнерство з престижною серією мотогонок в світі техніки не випадкове. Воно повною мірою відображає природу бренду Tissot та принципи методичного розвитку, пріоритет точності та бажання досягати вершин у тій справі, якою займаєшся. Все це об’єднує фахівців компанії та найкращих гонщиків суперсерії, що розширюють кордони у всьому. В 2003 році Tissot створює першу Офіційну модель годинника MotoGP™, а в 2004 році - модель Tissot T-Race, в якій явно відчувається вплив естетики мотоспорту та натхнення, подароване технічною досконалістю кращих гоночних мотоциклів.

FIM SUPERBIKE WORLD CHAMPIONSHIP

Імідж перегонів Superbike чудово відповідає рівню продукції компанії Tissot. Компанія Tissot вже виконувала обов'язки Офіційного Хронометриста серії перегонів MotoGP протягом десяти років. В 2011 році Tissot розширює сферу співробітництва зі світом високих швидкостей і стає спонсором ще одного Чемпіонату світу з мотоспорту вищої категорії - Чемпіонату світу з Супербайку. В цій категорії перегонів спортсмени змагаються на мотоциклах серійного виробництва, а не на прототипах, що робить змагання більш демократичними та доступними для шанувальників мотоспорту.

EPCR

Організація «Європейське професійне клубне регбі» (EPCR) та компанія Tissot оголосили про угоду, укладену на п'ятирічний термін, напередодні відкриття сезону європейського клубного регбі 2015–2016 років. Це означає, що компанія Tissot постачатиме системи хронометражу для всіх стадіонів, де відбуватимуться матчі Кубку чемпіонів та Кубку виклику, до закінчення кампанії 2019–2020 років. Участь компанії Tissot забезпечує ще один міцний зв'язок зі Швейцарією, де знаходиться штаб-квартира організації EPCR.

TOP14

Сувора та жорстка, але французькою джентльменська гра. Збірна Франції з регбі з 14 найкращих команд - символ "країни овального м'яча", як часто називають південний захід Франції, де регбі це спосіб життя. Бренд Tissot, який глибоко укорінився в рідному для нього регіоні швейцарських гір Юра, є офіційним хронометристом Топ 14, забезпечуючи інноваційний синхронний хронометраж для всіх суддів та глядачів. Глибокий зв'язок Tissot із Топ 14 пояснюється загальними з цією грою вимогами точності, впевненості та координації безлічі навичок.

IIHF ICE HOCKEY

У 1996 році Tissot стає партнером Міжнародної Федерації з хокею на льоду IIHF, що не тільки дозволяє компанії забезпечити проведення динамічних, непередбачуваних та захоплюючих битв на льоду, що потребують майстерності, контролю та спритності, а й підкреслює швейцарське коріння бренду та демонструє патріотизм компанії, оскільки хокей у Швейцарії один із головних видів спорту. Надалі компанія Tissot надає спонсорську підтримку хокейній збірній Швейцарії на місцевому рівні.

SWISS ICE HOCKEY FEDERATION

Лід тече по їхніх венах, та все ж вони у вогні. Погляди усієї Швейцарії повернуті до хокею, адже ця гра — національна гордість та пристрасть. Світовий бренд Tissot, який 166 років тому глибоко вкорінився в рідному місті Ле-Локль, протягом багатьох років підтримує хокей на льоду. Ці постійні відносини відбилися в спонсорській угоді зі Швейцарською федерацією хокею. Tissot став спонсором десятків льодових майданчиків, заходів, турнірів, а також юніорської, національної та швейцарської збірних.