Про магазин

МАГАЗИН TISSOT.UA Є ОФІЦІЙНИМ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНОМ ТМ TISSOT В УКРАЇНІ

Купуючи швейцарські годинники Tissot в офіційному інтернет-магазині TISSOT.UA Ви можете бути впевнені, що стали володарем оригінального годинника Tissot і не переживати про їх походження та гарантійному обслуговуванні.

Оригінальність товарів, що продаються в нашому магазині підтверджена сертифікатами якості, а також підтверджується на сайті виробника за допомогою системи перевірки інтернет-магазинів на офіційному інформаційному сайті TISSOT

Завжди до Ваших послуг досвідчені консультанти які, в разі необхідності, допоможуть зробити правильний вибір годинника для себе або в подарунок, а кур'єрська служба докладе максимум зусиль, щоб замовлення прийшло до Вас як можна швидше. Спеціально для шанувальників швейцарських годинників TISSOT ми пропонуємо найкращий і широкий асортимент чоловічих та жіночих швейцарських годинників Tissot в Україні.

Ми не просто продаємо швейцарські годинники з історією (1853 рік заснування компанії Тіссо), а намагаємося бути частиною гарного настрою наших покупців з 2011 року.

Дякуємо за довіру і радість працювати для Вас.

З найкращими побажаннями, команда інтернет-магазину TISSOT.UA