Доставка та Повернення

Доставка

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА

Наш інтернет магазин здійснює доставку товарів по всій території України. Доставка можлива наступними способами:

Самовивіз з офф-лайн магазинів мережі

Здійснюється після підтвердження замовлення і доставки замовленого товару в офф-лайн магазин.

Доставка по Києву

Доставка по Києву здійснюється БЕЗКОШТОВНО кур'єром з 10.00 до 19.00 з понеділка по п'ятницю.

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка транспортними компаніями Нова Пошта. Ви отримуєте номер декларації по sms відразу після відправлення Вашого замовлення транспортною компанією. Термін доставки - 1-4 дні.

Після повідомлення про отримання посилки ви можете отримати ваше замовлення в поштовому відділенні (при собі необхідно мати паспорт).

Порядок і терміни обробки замовлень:

  • Замовлення обробляються з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 17-30, в суботу та неділю з 10-00 до 17-30
  • Замовлення, які надійшли в неробочий час або під час вихідних або святкових днів, будуть оброблені в найближчий робочий день.

Перед відправленням менеджери перевіряють товар на працездатність, а також оформляють всі необхідні документи і вкладають їх в посилку. Замовлення відправляється Вам застраховане, вартість страховки включається в ціну доставки.

ПОВЕРНЕННЯ/ОБМІН ТОВАРУ:

Ви можете повернути або обміняти куплені товари протягом 14 днів після покупки. При цьому повинен бути збережений товарний вид товару, комплектація, захисні елементи (пломби і ярлики), упаковка, рахунок. Повернення неможливе, якщо товар має явні ознаки експлуатації, або пошкодження.Для повернення товару ви можете скористатися нашою службою доставки. У цьому випадку її послуги будуть платними.

Якщо після початку експлуатації товару ви помітили приховані дефекти, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефонами (044) 503-11-77, (097) 503-11-77. Ми проведемо експертизу, на основі якої буде прийматися рішення про подальші дії: ремонт, обмін або повернення коштів.

Ми рекомендуємо уважно оглядати товар в момент його доставки кур'єром, оскільки будь-які претензії щодо відповідності товару, його зовнішнього вигляду, комплектності тощо будуть актуальні тільки на момент доставки. Ваш підпис на бланку замовлення буде служити підтвердженням того, що ви не маєте до магазину претензій з даних питань.