Жіночі годинники

Відкрийте для себе великий вибір годинників для жінок. Тонкі та вишукані або блискучі та ефектні, знайдіть ідеальний жіночий годинник Tissot для особливого випадку або повсякденності!
Це аксесуар з особливою індивідуальністю, котрий чудово доповнять стиль і стане відмінною рисою вашого образу. Втілення найкращих традицій годинникової майстерності. Вони є актуальними й сьогодні, в епоху інновацій та передових технологій.
В каталозі представлені жіночі наручні годинники в класичному та спортивному стилі.
Всі моделі представлені наступними колекціями: PRX, SEASTAR, PR 100 SPORT CHIC, LOVELY, TISSOT CHEMIN DES TOURELLES. Кожна з них створена з урахуванням уподобань та способу життя жінок різних вікових категорій. Великий асортимент годинників у механічному та кварцовому варіанті.
Серед них є особливі моделі, інкрустовані діамантами та жіночі годинники із золотої серії Gold. Вони стануть не просто аксесуаром, а показником високого статусу своєї власниці.
Чудовою ідеєю для подарунку до дня народження або ювілею стане жіночий годинник з діамантами.
Наприклад, жіночий годинник в класичному стилі підійде для офісних буднів, а спортивний жіночий годинник Тissot стане ідеальним варіантом для занять спортом, активного відпочинку або подорожей.
Швейцарський годинник Тissot для жінок стане вдалою покупкою або довгоочікуваним подарунком.

Фільтр