РЕМІНЦІ

ЗНАЙДІТЬ СВІЙ РЕМІНЕЦЬ

Знайдіть ремінець, що підходить саме вам!

Серійний номер за артикулом годинника, що відповідає сімейству продуктів, можна знайти на задній кришці кожного годинника Tissot.
Він завжди починається з літери T, за якою йдуть цифри від 6 до 13.

Щоб знайти сумісний ремінець, введіть артикул годинника в поле пошуку вище. На сторінці результатів пошуку відображаються всі сумісні ремінці, доступні в Інтернеті.

Змініть стиль свого годинника або просто зробіть його своїм, замінивши ремінець. Компанія Tissot створила годинник з легко замінюваними системами ремінців, щоб ви могли зробити його унікальним.

Як поміняти ремінець

Персоналізуйте свій годинник Tissot за допомогою нового ремінця! Дотримуючись нашої інструкції, ви зможете легко замінити швидкознімний ремінець Tissot.

Детальніше

Отримуйте задоволення та оновлюйте зовнішній вигляд свого годинника

З початку 2021 року Tissot пропонує годинники зі змінними ремінцями. Покупці можуть дуже легко та швидко змінювати ремінці, щоб висловити свою індивідуальність, відповідати своєму образу, відповідати сезону чи нагоді або надати своєму годиннику Tissot нового вигляду.

Колекція Accessorization складається з великого вибору кольорів та матеріалів. Пропозиція доповнюється різними сталевими пряжками та застібками.