Tissot PRX Powermatic 80 35mm

Tissot PRX Powermatic 80 35mm T137.207.11.351.00

T137.207.11.351.00

Діаметр: 35 мм
Змінний швидкознімний браслет.
Автоматичний механізм - запас ходу до 80 годин.

Переглянути деталі продукту
31 320 ₴
3 132 ₴ кешбек
6
10
10

Tissot PRX 35 мм Powermatic 80 – поєднання позачасової естетики та сучасних технологій. Цей швейцарський годинник Tissot діаметром 35 мм має високоякісний сталевий корпус і красивий синій циферблат.
Цей модний відтінок надає вишуканості, чудово вловлюючи та відбиваючи світло. Характерний вафельний циферблат надає цій автоматичній моделі годинника Tissot унікальності.
Модель PRX крижаного відтінку синього кольору оснащена балансовою пружиною NivachronTM і має водонепроникність до 10 бар. Механічний годинник Tissot з автоматичним заводом і 80-годинним запасом ходу стає ідеальним вибором для цінителів стилю та практичності.
Браслет із нержавіючої сталі в комплекті зі сталевою застібкою, що розкладається, забезпечує максимум комфорту при носінні.
Підкресліть оригінальний стиль та витончене почуття смаку з годинником Tissot PRX Powermatic 80.

  • Артикул T1372071135100
  • Вага 10.4000
  • Колекція T-Classic
  • Стать Жіночі, Чоловічі
  • Водонепроникність Водонепроникність до 10 бар (100 м / 330 футів)
  • Товщина 10.93
  • Довжина 35.00
  • Ширина 35.00
  • Матеріал корпусу Корпус із нержавіючої сталі 316L
  • Вушка 11.00
  • Форма корпусу Бочковидний
  • Скло Стійке до появи подряпин сапфірове скло з покриттям антивідблиску
  • Енергія Автоматичний
  • Модель POWERMATIC 80.111
  • Механізм Швейцарський автоматичний механізм
  • Колір циферблата Крижано-блакитний
  • Мітки Індекси
  • Колір ремінця/браслету Сірий
  • Оформлення ремінця/браслету Нержавіюча сталь
  • Пряжка Ремінець із системою швидкої заміни, Застібка метелик з кнопками

Відгуки клієнта Tissot PRX Powermatic 80 35mm

5
2 Відгуки
05.11.2023
Це було кохання з першого погляду. Купувала в ТРЦ СкайМол. Його елегантний дизайн та компактний розмір, ідеально пасують до моєї руки.
Функціональність цього годинника неймовірна, забезпечує 80-годинний запас ходу, дата , плавна ходьба стрілок. Я можу носити його декілька днів без потреби в постійному заводженні. Подобається також своїм міцним сталевим корпусом та сапфіровим склом, які роблять його стійким до подряпин. Це ідеальний годинник , стиль і надійність в одному . Я в захваті від нього і рекомендую його усім, хто шукає вишуканий і функціональний годинник. Дякую за консультацію .
13.10.2023
Давно ждала эту модель в продаже. Ничего лишнего. Освежающий образ циферблат, часы на каждый день.
Залиште свій відгук про цей товар