Tissot PRX Daman Liliard - TISSOT MAGAZINE

Tissot оголошує про співпрацю із семиразовим учасником Матчу зірок НБА Damian Lillard, також відомим на музичній сцені як Dame DOLLA. Спеціальна серія PRX Damian Lillard поєднує в собі досвід бренду за допомогою автоматичного випуску його культового годинника та фірмового стилю Даміана. Ця співпраця, доступна за ціною, втілює прагнення Tissot і Lillard зробити велич досяжною.

Синергія між історією швейцарського бренду та цінностями Даміана очевидна. Обидва пройшли унікальний і повний перешкод шлях до успіху завдяки самовідданості та часу. Спеціальна серія PRX Damian Lillard – це втілення загальної філософії.
Даміан Ліллард поділився: «Ми з Tissot поділяємо спільне переконання: велич може бути доступна кожному». Він додає: «Створення цих фірмових годинників PRX разом з Tissot було неймовірним досвідом. Мені подобається в колекції PRX її елегантний дизайн у поєднанні з усім відомимою швейцарськькою якістю годинників, але при цьому вони продаються за справедливою ціною. Годинник, який відповідає моєму стилю та цінностям: висока якість, практичність та інклюзивність. Йдеться про те, щоб привнести першокласну швейцарську майстерність на кожне зап'ястя, а не лише на обраних».

Фірмовий поворот на зап'ясті
Цей витвір поєднує у собі відомі особливості PRX Powermatic 80 з унікальними елементами, що відображають особистість та кар'єру Лілларда. Це спеціальне видання, створене на основі варіанта моделі із золотим PVD-покриттям, може похвалитися виразним чорним циферблатом із тисненням цифри «0», відсиланням до номера на футболці Лілларда, що створює одночасно новий та індивідуальний фон. На другій стрілці зображена монограма Даміана - тонка, але значуща зміна.
Фланець годинника розкриває більше особистих деталей: кожен квадрант розповідає частину історії Лілларда. Написи «DAME» та «TIME» прикрашають верхній лівий та правий кути відповідно, що є синонімом прізвиська Лілларда на майданчику та його виступів. Правий нижній кут із позначкою «DDKK» є щирою шаною його сім'ї: Даміану, Даміану Ламонте Оллі, Калі Емме Лі та Калі Лахім. У лівому нижньому кутку сміливо вказано YKWTII, абревіатура від You Know What Time It Is, що готує грунт для тих знакових моментів Dame Time.
Прозора задня кришка створює унікальний образ: знамените святкування Dame Time. Цей елемент додає годинникам глибини, роблячи його не просто годинником, а історією на зап'ясті.

Інший, але той самий
PRX Powermatic 80 Gold PVD укладений у корпус діаметром 40 мм із золотим PVD-покриттям, прикрашений полірованою та сатинованою обробкою. Годинник оснащений передньою панеллю із сапфірового скла та задньою частиною з мінерального скла, що забезпечує довговічність та чіткість ходу. Завдяки водонепроникності до 100 метрів та вигравіруваній заводній головці він поєднує в собі стиль та функціональність. Усередині годинника знаходиться калібр Powermatic 80 з 80-годинним запасом ходу, а точний механізм, що включає балансову пружину NivachronTM, відображає виняткову продуктивність і надійність, порівнянну з майстерністю Даміана на майданчику.
Циферблат спеціальної версії, як і звичайна версія, прикрашений індексами, а стрілки вкриті люмінесцентним складом Super-LumiNova, який завжди гарантує читання. Браслет із золотим PVD-покриттям має одну ланку зі змінною системою, тому її можна миттєво замінити на каучуковий або шкіряний ремінець, що відображає легкість, з якою Dame плавно переходить від дій на корті до музичних сцен, сяючи як на баскетбольний майданчик чи в студії. Нарешті, застібка, що розкладається, з трьома лезами забезпечує безпеку і простоту використання.

Всі знають, котра година.
Нарешті настав час Лілларда. Співпраця між швейцарським брендом та його послом у НБА бере фаворит фанатів та пропонує версію, яка настільки ж якісна, наскільки і сповнена особистих історій. Він може сподобатися любителям годинників в цілому, але він також стане унікальним годинником для тих, хто підтримує Даміана та його цінності. Щоб відзначити кар'єру, яка викликає повагу завдяки своїй самовідданості, компанія Tissot створила спеціальний годинник для гравця, який заслуговує на ще більшу повагу. Йдеться про DAME TIME.