Tissot PR516 Chronograph Mechanical & Quartz - TISSOT MAGAZINE

Іноді ми перепроектуємо моделі, що увійшли до історії. 22 лютого ми оголошуємо про випуск нової колекції PR516, яка відкриває новий розділ в історії годинникового мистецтва бренду. Ця колекція, що є новою інтерпретацією високо оціненої моделі 1970 року, відрізняється оновленим вінтажним дизайном. До лінійки входять модель механічного хронографа і три варіанти кварцових годинників, покликаних передати дух водіння в спортивному дизайні.

Tissot PR 516

У 1965 році нові конструкції призвели до створення моделі PR 516. У компанії Tissot назва PR означає "Особливо міцний". 516 означає, що це була 16-та модель у 5-й (водостійкій) серії. Згідно з рекламою того часу, ця модель призначалася для використання: «На трасі, у повітрі, у воді – скрізь!» Міцність гарантується новим «плаваючим» механізмом та гнучкими сполуками із синтетичних матеріалів, що виступають як амортизатори.

Серія хронографів

Через три роки після першого запуску було створено хронограф PR 516. Він ідеально підходив для «виміру часу виступу, заміру забігу, вимірювання результатів або визначення точного часу доби (...)». На циферблаті регістри відраховують секунди, хвилини та години. Синій трикутник відзначає 5-хвилинний період ралі на автомобільних або яхтових перегонах до того, як буде зроблено постріл зі стартового пістолета. І, нарешті, зручна тахометрична шкала на краю циферблата допомагає розрахувати швидкість залежно від відстані чи продуктивності. Успіх був настільки великий, що ці версії хронографів продовжували випускатися протягом 1970-х років і до теперішнього часу.

Новий Tissot PR 516

Нова колекція Tissot PR516 привертає увагу ефектним та універсальним дизайном. Його сталевий корпус поєднує в собі надійність і стиль, він оснащений трьома лічильниками для класичної функції вимірювання часу, а тахометр і пульсометр на безелі дозволяють вимірювати швидкість і частоту серцевих ритмів під час занять, наповнених адреналіном. Розташування лічильників хронографа варіюється в залежності від механічних та кварцових моделей, що дає різницю між ними. Безель, індекси та стрілки з покриттям Super-LumiNova забезпечують покращену видимість у будь-яких умовах.

Сталевий браслет додає нотку вишуканості. Завдяки системі швидкої заміни браслет підійде як до ділового стилю, так і повсякденного. Колекція для тих, хто впевнено визначає свій шлях, стане прекрасним супутником.

Механічна майстерність

Механічний хронограф PR516 – втілення найвищої майстерності бренду Tissot. Він оснащений швейцарським механізмом із ручним заводом, що є відсиланням до багатої спадщини годинника та колекції, натхненної ними. Він спеціально розроблений для цього годинника та підкреслює постійні інновації Tissot.
Діаметр корпусу 41 мм надає годиннику виразний вигляд на зап'ястя, а скло з сапфіру підкреслює його зовнішній вигляд, надаючи йому елітного вигляду. Задня прозора кришка відкриває захоплююче уявлення про механізм, підкреслюючи складність і ретельність конструкції.

Схожий корпус, інший механізм

Серія PR516 також включає 3 кварцові версії, що забезпечують оптимальну точність. Їх дизайн практично ідентичний механічним, надають доступ до спадщини Tissot за доступнішими цінами. На задній кришці годинника вигравіювано лавровий вінок і кермове колесо спортивного автомобіля з номером 516 у центрі, що символізує спадщину перегонів, пов'язану з цією колекцією. Ці версії з трохи зменшеним діаметром корпусу (40 мм) оснащені кварцовим механізмом G10.212 Powerdrive, який є синонімом практичності та надійності.