Tissot PRX Powermatic 80

Tissot PRX Powermatic 80 T137.407.33.021.00

T137.407.33.021.00

Діаметр: 40 мм
Змінний швидкознімний браслет.
Автоматичний механізм - запас ходу до 80 годин

Переглянути деталі продукту
36 300 ₴
3 630 ₴ кешбек
6
10
10

Додайте ноту розкоші вашому образу з новою моделлю механічного швейцарського годинника Tissot PRX Powermatic 80 із колекції T-Classic в шикарному золотому кольорі. Її відрізняє красивий циферблат кольору шампань з невеликими індексами та віконцем дати, а скло із сапфіру з покриттям антивідблиску вбереже від появи подряпин.
Сталевий корпус цього годинника Tissot з ПВД покриттям відтінку жовтого золота має бочкоподібну форму і доповнений сталевим вбудованим браслетом такого ж кольору, який точно повторює контури зап'ястя, що забезпечує максимальний комфорт при носінні.
Бездоганну точність чоловічого годинника Tissot забезпечує автоматичний механізм із запасом ходу до 80 годин, який можна розглянути завдяки наявності на корпусі такої деталі, як прозора задня кришка.

  • Артикул T1374073302100
  • Вага 13.8000
  • Колекція T-Classic
  • Стать Чоловічі
  • Водонепроникність Водонепроникність до 10 бар (100 м / 330 футів)
  • Товщина 10.93
  • Довжина 39.50
  • Ширина 40.00
  • Матеріал корпусу Корпус із нержавіючої сталі 316L з PVD покриттям кольору жовтого золота
  • Вушка 12.00
  • Форма корпусу Бочковидний
  • Скло Стійке до подряпин сапфірове скло з покриттям антивідблиску
  • Енергія Автоматичний
  • Модель POWERMATIC 80.111
  • Механізм Швейцарський автоматичний механізм
  • Колір циферблата Шампань
  • Мітки Індекси
  • Колір ремінця/браслету Жовте золото 1N14
  • Оформлення ремінця/браслету Нержавіюча сталь
  • Пряжка Змінний швидкознімний браслет, застібка метелик з кнопками

Відгуки клієнта Tissot PRX Powermatic 80

5
2 Відгуки
26.11.2023
Цей годинник виглядає чудово! Він навіть кращий, ніж на фото! Я довго шукав золотий годинник за розумною ціною, а потім побачив цей. Цей годинник чудово виглядає на руці, дуже дорого і престижно ! Це, безумовно, один з моїх кращих золотих годинників!
05.11.2023
Я фанат цієї колекції! Годинники круті та вишукані. Стиль 80-90х - це зараз тренд. На жаль в Україні немає механіки в золотому кольорі. Тому я замовив і чекаю зі Швейцарії)
Залиште свій відгук про цей товар